Kalo tek përmbajtja

ëndërroni që jeni duke u takuar

1K Shpërndaje

Zbuloni se çfarë do të thotë ëndërroni që jeni duke u takuar dikush? Edhe nëse ai person është një i huaj, një mik apo një anëtar i familjes?

ëndërroni që jeni duke u takuar

Ky artikull është jashtëzakonisht i përshtatshëm për ju!

Ne vendosëm të mbledhim llojet e ndryshme të ëndrrave me të dashurit dhe t'ju shpjegojmë secilën prej tyre.

Ju shpesh ëndërroni për të dhe mund të frikësoheni dhe të mendoni më të keqen, por kjo nuk do të thotë gjithmonë keq.

Në raste të tjera, diçka e keqe është e pashmangshme të ndodhë, por është shumë e rëndësishme të përgatiteni që lajmi i keq të mos ju bjerë në mënyrën më të keqe.

Pa u zgjatur më shumë, le të kalojmë te ky artikull.


Çfarë do të thotë të ëndërrosh që po takohesh

Çfarë do të thotë të ëndërrosh që po takohesh

Ky kuptim do të varet shumë nga personi me të cilin po takoheni.

Le të fillojmë duke shpjeguar në një mënyrë më të përgjithshme dhe më pas të shpjegojmë në detaje.

Do të thotë që keni nevojë për vëmendje, dashuri dhe dashuri nga një person tjetër dhe nuk po e merrni atë.

Ju mund të mos e keni kuptuar me mungon kjo dashuri, por e vërteta është se nënndërgjegjja juaj tashmë e ka ndjerë dhe tashmë po jua tregon.

Nëse tashmë jeni në një lidhje partneri juaj nuk po ju kompleton.

Ju mund të mendoni se jeni të lumtur, por në të vërtetë ka diçka që mungon në marrëdhënien tuaj që nuk mund ta lini.

Kuptimi i saktë i kësaj ëndrre do të varet nga personi për të cilin keni ëndërruar, por ne do t'ju tregojmë në detaje kuptimi i ëndrrës edhe më poshtë.

Të ëndërrosh që po takon një të huaj

Kjo ëndërr nuk do të thotë saktësisht se ju dëshironi të dilni me një person që nuk e njihni, asnjë nga këto…

do të thotë se ka një person të interesuar për ju, por që ende nuk e keni kuptuar se kush është ajo në të vërtetë.

Është dikush i afërt, ndoshta një mik shumë i ngushtë, por ai person kurrë nuk ka qenë në gjendje t'ju tregojë ndjenjat e tij të vërteta.

Ai person i panjohur me të cilin po takoheni në ëndrra do të zbulohet shumë shpejt dhe do t'ju pëlqejë kjo zbulesë, do t'ju pëlqejë ky person dhe kush e di se do të dilni edhe me të.

Shihni kush ecën gjithmonë me ju, shikoni kush ju do, shikoni se kush përpiqet t'ju afrohet sa herë që mundet dhe do ta zbuloni lehtësisht këtë mashkull misterioz.

Tani nëse e keni parë këtë person dhe ai është një mik, ka një kuptim krejtësisht të ndryshëm...

Shikoni më poshtë!

Ëndërroni të takoheni me një mik

Mund t'ju duket e çuditshme, por e vërteta është se të ëndërroni se po dilni me një mik është shumë e zakonshme dhe nuk ka ndonjë kuptim misterioz pas saj!

Nuk do të thotë asgjë më shumë dhe asgjë më pak se një tërheqje e madhe sekrete që keni për këtë mik.

Ju keni një miqësi të shkëlqyer me këtë person, por në fakt e dini se dëshironi më shumë sesa thjesht miqësi.

Nënndërgjegjja jonë na tregon dëshirat tona dhe ka shumë të ngjarë që dëshira juaj të jetë të dilni me këtë mik, ta puthni, të jeni me të dhe të kaloni më shumë kohë me të.

Mendo shumë për këtë mik, mendo mirë nëse nuk dëshiron asgjë më të fortë me të dhe shiko nëse ëndrra jote është e drejtë apo jo.

Koka jonë do shumë gjëra, por kur ëndërron për to, kjo ndodh sepse kjo dëshirë është vërtet e vërtetë.

Nëse tashmë jeni duke u takuar, kjo ndodh sepse lidhja juaj nuk po ju kënaq dhe ndoshta është më mirë të kërkoni një mënyrë tjetër.

Vetëm kini kujdes, mos i jepni fund asnjë lidhjeje pa u siguruar më parë se dëshironi ta bëni atë.

Të ëndërrosh që po takohesh me personin që të pëlqen

Kjo ëndërr është një nga më të thjeshtat në botë dhe kuptimi i saj është para syve të të gjithëve!

Nuk ka asnjë kuptim mistik apo misterioz…

Në fakt gjithçka ka të bëjë me mendimet dhe ndjenjat tuaja!

Të ëndërrosh që po takohesh me personin që të pëlqen do të thotë a dashuri e madhe dhe një dashuri e vërtetë për atë person.

Do të thotë që vërtet dëshironi të keni një marrëdhënie serioze me këtë person dhe se jeni të gatshëm të bëni gjithçka për ta realizuar atë.

Këto ëndrra janë një shenjë e dashurisë së vërtetë, një dashuri për të cilën duhet të luftojmë.

Ju nuk duhet ta injoroni këtë ëndërr sepse po ju transmeton se duhet të luftoni për këtë person, se duhet t'i tregoni asaj ndjenjat tuaja dhe se duhet të rrezikoni akoma dashurinë tuaj.

Urime që keni ëndërruar për këtë person, mund të bëni një çift të fortë, një çift që do të jetë vërtet i lumtur!

i cili është në lidhje me një anëtar të familjes

Kjo është padyshim një ëndërr e çuditshme dhe për fat nuk do të thotë që ju do të dilni me këtë të njohur!

Kjo tregon se ky anëtar i familjes që keni ëndërruar ka një lidhje shumë të fortë për ju, jo një lidhje pasioni, por dashurie familjare, miqësi dhe aleancë të vërtetë.

Ju keni një mik atje për gjithçka që ju nevojitet.

Ju gjithashtu ndjeni një lidhje shumë të fortë me atë person, është sikur ata të jenë vëllezër.

Çmojeni këtë person, flisni më shumë me të, kaloni më shumë kohë të mira së bashku, do të shihni që jeta juaj do të jetë më e mirë që në atë moment!


A mund të rrezikohet marrëdhënia ime?

Shumë njerëz kanë kërkuar që lidhja e tyre të rrezikohet për shkak të ëndrrave që po takohen.

Kjo varet vetëm nga ju!

Ndiheni të lumtur pranë dashurisë tuaj? A ndiheni plotësisht të kënaqur dhe të përmbushur? Nëse përgjigja është po, nuk keni pse të shqetësoheni sepse e gjitha ishte një ëndërr, një iluzion i vogël.

Nëse nuk ndiheni të kënaqur, nuk ndiheni të plotë pranë dashurisë suaj, kjo mund të jetë një shenjë që lidhja juaj tashmë ka dhënë atë që kishte për të dhënë.


Më shumë ëndrra:

ëndërroni që jeni duke u takuar me dikë është një ëndërr shumë e zakonshme dhe zakonisht u shfaqet femrave, por mund të shfaqet edhe tek meshkujt, edhe pse më rrallë.

Kuptimi i tij është praktikisht gjithmonë i njëjtë për të gjithë njerëzit, kështu që duhet të udhëhiqet nga shpjegimi i dhënë më sipër.

Edhe kështu, nëse keni ndonjë dyshim, mund ta komentoni këtë artikull në çdo kohë, ne do t'ju sqarojmë të gjitha dyshimet!

<< Kthehu te MysticBr

Tabela e përmbajtjes

1K Shpërndaje

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Komentet (2)

Avatar

Në fillim ëndërroja se po dilja me një djalë, por nuk mund t'i shikoja fytyrën dhe as t'ia dëgjoja zërin. Pas një kohe të gjatë pashë në ëndërr se po ecja në pallate me kushërinjtë e mi, dhe kur pashë nga dritarja e një shtëpie ai më shikoi dhe ngriti një vetull, nuk e pashë fytyrën sepse ishte e mbuluar nga një revistë, pashë vetëm sytë, vetullat dhe flokët

përgjigje
Avatar

Mua më dukej interesante, por nuk e di nëse më funksionon… Kam ëndërruar se po takohem me një koleg të vjetër që nuk e kam parë prej vitesh dhe jam i sigurt se nuk më pëlqen kështu, ne as që kishte shumë intimitet (le më tani). ndoshta përshtatet edhe me “takimin me një të huaj”…

përgjigje