Kalo tek përmbajtja

Banjë bimore për të hapur shtigjet

11 Shpërndaje

një i fuqishëm banjë bimore për të hapur shtigjet në dashuri, paratë dhe lumturia mund të ndryshojnë jetën tuaj një herë e përgjithmonë.

Banjë bimore për të hapur shtigjet

Ju thjesht mund të mos merrni asgjë nga ajo që dëshironi duke i mbyllur shtigjet.

Me ato të mbyllura, nuk po lejoni asgjë të mirë të hyjë në jetën tuaj, qoftë energji të mira, ndihmë hyjnore apo lumturi e vërtetë.

Mënyra e vetme për të zhbllokuar të gjitha këto është të kryeni një banjë të fuqishme ose një magji.

Në këtë artikull do t'ju mësojmë se si të bëni dush sepse mendojmë se është mënyra më e thjeshtë dhe më e pastër për ta bërë këtë.


Si funksionon banja me bimë për të hapur shtigje

A e dini se si funksionon një banjë për të hapur shtigje?

Roli i tij kryesor është të përdorë fuqitë e bimëve dhe të gjitha vetitë e tyre për të hequr qafe të gjitha të këqijat që ju pengojnë të arrini qëllimet tuaja nga trupi dhe shpirti juaj.

Për më tepër ata duhet t'ju mbrojnë për të shmangur të këqijat e reja.

Në një mënyrë shumë të përgjithshme, roli i tyre është pastroni nga jeta juaj të gjitha të këqijat në mënyrë që gjërat e mira të vijnë dhe t'ju bëjnë të lumtur.

Tani për të marrë të gjitha këto duhet të zgjidhni dhe të bëni dushin e duhur.

Nëse bëni një gabim me përbërësit, ai nuk do të bëjë absolutisht asgjë në jetën tuaj, ndaj ju rekomandojmë të përdorni një nga banjat tona.


Banjë bimore për të hapur shtigje në dashuri

Banjë bimore për të hapur shtigjet
Livando

Shumë njerëz kanë probleme serioze në dashuri.

Ata mendojnë se është e kotë të bëjnë diçka që thjesht nuk janë të kënaqur me atë që duan ose nuk gjejnë dikë që të jetojë pranë tyre.

Për fat të mirë, banja me bimë për t'i hapur rrugën dashurisë do ta rregullojë këtë.

Ai shkon largoni të gjitha të këqijat që ju pengojnë të jeni me fat ne dashuri.

Në këtë mënyrë, kur të shfaqet një mundësi, mund të shijoni çdo moment në dashuri dhe marrëdhënie.

Përbërësit dhe përgatitja.

Sigurohuni që të grumbulloni të gjithë përbërësit e nevojshëm.

  • Një grusht livando të thatë;
  • Një grusht rue të tharë ose 1 degë jeshile;
  • 3 lugë mjaltë;
  • 2 litra ujë.

Zieni ujin dhe shtoni menjëherë 3 lugë gjelle mjaltë.

Sapo mjalti të tretet, shtoni një grusht livando të thatë dhe një grusht rue të thatë.

Lëreni të ziejë për rreth 10 minuta dhe më pas mund ta fikni zierjen dhe ta kulloni masën.

Hidhni barishtet e mbetura nga banja dhe thjesht shijoni ujin sepse aty janë të gjitha vetitë e mrekullueshme që banja të hapë shtigje në dashuri.

Ne ju rekomandojmë që së pari të bëni një banjë të thjeshtë me ujë në pothuajse të gjitha artikujt tanë.

Më pas derdhni ujin nga shpatullat tuaja poshtë, ndërkohë që ju mendon dëshirat tuaja më të mëdha që lidhen me dashurinë.

Nëse doni një burrë specifik, imagjinoni atë duke ju puthur!

Kur uji të mbarojë, lutuni 1 Ati ynë.

Tani mund të thaheni dhe të shijoni fatin tuaj në dashuri duke hapur shtigjet!

Kryeni banjën bimore për të hapur shtigje në dashurinë e 7 në 7 ditë për 1 muaj.

Pas kësaj periudhe kohe ju vetëm duhet ta merrni atë nga muaji në muaj.

Mos u shqetësoni për ditën e javës apo fazën e hënës, nuk ka rëndësi.


Banjë bimore për të hapur rrugë financiare

banjë për të hapur rrugë financiare
Rozmarina

Rrugët financiare ndonjëherë mbyllen dhe bëhet krejtësisht e pamundur të mbijetojmë me ato që fitojmë.

Nëse mendoni se rroga nuk është e mjaftueshme për të mbuluar shpenzimet dhe kjo paratë tuaja zhduken duhet t'i kushtojë vëmendje të madhe.

Mund të jetë me ndonjë magji, disa macumba ose energji të këqija mbi ju.

Për të hequr qafe të gjitha këto duhet të bëni një dush të mirë.

Duhet të shkarkosh çdo zili, por energjitë, syrin e dhjamosur dhe gjithçka tjetër dhe vetëm kur kjo të ndodhë do të mund të jetosh sërish mirë.

Procedura dhe përbërësit

Bëni këtë dush të fortë, besoni se do të jetë një shpëtim i vërtetë për jetën tuaj financiare!

  • 1 degë rozmarinë jeshile;
  • Pak kripë e trashë;
  • 1 litër ujë.

Mund ta keni vënë re se banja kërkon pak përbërës, por mos u shqetësoni!

Rozmarina dhe kripa bëjnë një kombinim super të fortë, nuk ju nevojitet asgjë tjetër për të bërë një banjë perfekte.

Thjesht ziejini të gjithë përbërësit për 10 minuta dhe më pas kullojeni masën.

Ruani degëzën e rozmarinës pasi do të jetë e dobishme në hapin tjetër të banjës.

Fillimisht, degën e rozmarinës duhet ta prisni në disa pjesë.

Vendosni një pjesë të vogël në çdo derë dhe dritare në banjën tuaj.

Nëse keni 1 derë dhe 1 dritare, ndajeni përgjysmë dhe vendoseni nga brenda.

Nëse keni 1 derë dhe 4 dritare, ndajeni në 5 pjesë dhe vendosni pjesën e brendshme të secilës... Gjithmonë kështu.

Pas kësaj, derdhni ujin nga shpatullat tuaja shumë ngadalë.

Ndërsa e bëni këtë, mendoni për shumë para, mundësi pune, fat të mirë dhe gjithçka që dëshironi të arrini me këtë banjë.

Përfundoni duke pastruar të gjithë trupin.

Do të ndjeni efekte të shkëlqyera menjëherë pas marrjes së banjës me bimë për të hapur shtigjet e parave.

Pas disa ditësh do të vini re se paratë paguajnë më shumë dhe ndoshta do të keni mundësi të shkëlqyera pune për të fituar më shumë para.


A mund t'i bëj të dyja banjat së bashku?

Ka banja të ndryshme që nuk mund të bëhen bashkë, por kujdesemi që të mos i vendosim në të njëjtat artikuj.

Ju mund të bëni 2 banjot e paraqitura këtu, do t'ju duhet të prisni vetëm 1 ditë midis secilës.

Merrni një sot dhe një nesër, për shembull.

Për sa kohë që nuk është në të njëjtën ditë, nuk ka asnjë të keqe, do të jeni në gjendje të thithni fuqitë e të dyve.


Më shumë banja:

përdorni një të fortë banjë bimore për të hapur shtigjet në dashuri, para dhe lumturi sa herë që ju nevojitet.

Mos harroni se fuqia e banjove është më e madhe se çdo tjetër, por për këtë duhet të keni shumë besim gjatë realizimit të saj.

Te uroj me te mirat ne jete!

<< Kthehu te MysticBr

11 Shpërndaje

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *