Kalo tek përmbajtja

Banjë borziloku për dashuri

97 Shpërndaje

Sot jemi shumë të lumtur t'ju prezantojmë të fuqishmit banjë me borzilok për dashuri.

Banjë borziloku për dashuri

Kjo banjë do të jetë më e mira nga më të mirat që do të gjeni pasi ne do të kombinojmë përbërësit perfekt për të arritur çdo lloj mashkulli.

Në këtë artikull të thjeshtë dhe informues do t'ju tregojmë se si të përdorni borzilokun për të pushtuar një mashkull specifik dhe si të bëheni më tërheqës.

Do të mësoni të përdorni borzilokun në një mënyrë unike dhe të pazbuluar më parë.

Me vetëm disa gjethe të kësaj bime, kanellë dhe përbërës të tjerë sekretë do të ndryshoni jetën tuaj në dashuri.

Jini shumë të vëmendshëm dhe ndiqni të gjitha këshillat tona sepse ato vlejnë ari dhe nuk janë askund tjetër.


Vaskë borziloku për dashuri - për çfarë është

Banjë borziloku për dashuri

A e dini se çfarë është banja me borzilok për dashuri?

Epo, titulli i thotë të gjitha, por e vërteta është se ka disa banjat për qëllime të ndryshme.

Fillimisht, ne do t'ju mësojmë një banjë për t'ju bërë më tërheqëse për meshkujt në përgjithësi, domethënë do të ngjallni më shumë psherëtimë kur ecni në rrugë, do të bëheni më të njohur në rrjetet sociale dhe do të ketë më shumë burra duke kërkuar celularin tuaj!

thjesht shkoni bëhuni më konkurrues në dashuri, ai do t'ju japë tërheq fatin dhe meshkujt, burra dhe më shumë burra!

Përveç kësaj vaske atraksioni, ne do t'ju tregojmë një tjetër banjë shumë interesante…

do të shërbejë për fiton mbi një njeri specifik.

Imagjinoni që ekziston një mashkull që ju pëlqen shumë, por nuk keni arritur ta pushtoni kurrë...

Do të ndiqni çdo hap tonë, do të bëni një dush dhe ai do të çmendet menjëherë pas jush!

Pasioni i tij për ju do të rritet sapo të kalojë pranë jush.

Fuqitë e banjës janë efektive sa herë që ai është pranë jush, do ta bëjë atë të ndihet më pasionant, më afër dhe më i etur për t'ju mbajtur.

Pasi të bëni këtë banjë me borzilok për dashuri, më mirë bëni kujdes sepse do të ketë shumë konkurrencë që ju do!


Banjë borziloku për dashuri dhe tërheqje

borzilok

Kjo banjë është ajo që funksionon për dashurinë në përgjithësi, domethënë do t'ju bëjë më tërheqës.

Burrat do t'ju shikojnë më shumë në rrugë, do të jeni më të njohur në rrjetet sociale dhe më shumë meshkuj do të jenë të interesuar të kërkojnë celularin tuaj.

Shërben për të tërhequr sytë e të gjithë meshkujve, bëjeni siç duhet dhe bëhuni gati për atë që po vjen!

Materiale:

 • gjethet e borzilokut të gjelbër;
 • 3 lugë mjaltë;
 • 3 lugë sheqer;
 • 3 shkopinj kanelle;
 • 2 litra ujë.

Si të bëni banjën me borzilok:

Për të bërë këtë banjë është relativisht e lehtë.

Filloni duke hedhur 2 litra ujë të vluar dhe sapo të vlojë shtoni 3 lugët mjaltë dhe 3 lugët sheqer.

Përziejini gjithçka shumë mirë derisa të tre përbërësit të treten në ujë.

Tani shtoni shkopinjtë e kanellës dhe në fund shtoni gjethet e borzilokut.

Mjaftojnë rreth 3 grushta gjethe.

Lëreni të ziejë për 2 deri në 3 minuta dhe më pas fikeni zierjen.

Tani kullojeni të gjithë përzierjen dhe mbani vetëm ujin, do të jetë ky ujë që do t'ju duhet për banjën me borzilok për dashuri dhe tërheqje.

Si të bëni dush:

Të bësh këtë banjë është mjaft e lehtë.

Shumë njerëz pyesin nëse banja me borzilok mund të hidhet në kokë… Ne nuk e rekomandojmë atë, por shikoni më poshtë.

 1. Së pari bëni një dush normal higjienik;
 2. Tani derdhni ujin e marrë më parë nga supet te këmbët;
 3. Lëreni trupin tuaj të thahet natyrshëm;
 4. Vishni rroba të lehta, por nëse keni të kuqe, akoma më mirë!

Tani është koha për të pritur që dushi të fillojë të veprojë.

Mund ta merrni çdo 7 ditë.

Do të shihni që dashuria juaj do të ndryshojë përgjithmonë, tërheqja juaj do të jetë e dukshme në praninë e meshkujve.

Merre dhe pastaj eja këtu dhe komento. 😉


Banjë për të pushtuar një njeri specifik

Kërkoni të tërhiqni dhe të pushtoni një mashkull që ka qenë gjithmonë i pranishëm në zemrën tuaj?

Është gjithashtu e mundur.

Thjesht bëni këtë banjë me borzilok dhe rozmarinë për të tërhequr vëmendjen tuaj dhe në fund për të fituar zemrën tuaj.

Kjo është një banjë dashurie shumë e fuqishme, ndiqni të gjithë recetën e saj dhe shijoni të gjitha përfitimet e saj.

Materiale:

 • gjethet e borzilokut të gjelbër;
 • 1 degë rozmarinë jeshile;
 • 7 petale trëndafili të kuq;
 • 1 foto e dashurisë suaj;
 • 2 litra ujë;
 • 3 lugë mjaltë.

Si të bëni një dush:

Për të filluar të bëni këtë banjë me borzilok për dashuri, duhet të bëni një fotografi të dashurisë suaj.

Filloni duke hedhur 2 litra ujë në një tenxhere dhe përpara se të ndizni zierjen zhyteni këtë foto 3 herë radhazi në ujë.

Pasi ta keni bërë këtë, mund ta vendosni ujin të vlojë.

Shtoni në ujë degëzën jeshile të rozmarinës, 7 petalet e trëndafilit të kuq, 3 lugë gjelle mjaltë dhe rreth 3 grushta gjethe borziloku jeshil.

E trazojmë pak dhe e lëmë të ziejë për 4 deri në 5 minuta.

Pas kësaj periudhe kohore, mund ta fikni zierjen dhe ta lini ujin të arrijë një temperaturë të këndshme.

Për të përfunduar përgatitjen tonë, do t'ju duhet të kulloni ujin dhe të mbani vetëm ujë të thjeshtë, ky ujë do të përdoret për larje.

Shikoni si ta merrni më poshtë.

Si të bëni banjën me borzilok për dashuri:

Ashtu siç bëmë më lart, do t'ju mësojmë se si ta bëni këtë banjë hap pas hapi, në një mënyrë shumë të thjeshtë.

 1. Së pari bëni një dush të thjeshtë, përpiquni të mos përdorni sapun ose sapun, por vetëm ujë;
 2. Tani merrni përzierjen e fituar në hapin e mëparshëm dhe derdhni shumë ngadalë nga supet poshtë;
 3. Ndërsa derdhni këtë ujë, imagjinoni imazhin e dashurisë suaj në kokën tuaj pa pushim;
 4. Vazhdoni të imagjinoni ndërsa derdhni ujin;
 5. Pasi uji të mbarojë, lëreni trupin tuaj të thahet natyrshëm;
 6. Vishni veshje të lehta ose të kuqe, mundësisht të kuqe;
 7. Banja juaj është marrë!

Banja juaj e tërheqjes është marrë dhe tashmë po hyn në fuqi.

Tani do të duhet ta përsërisni çdo 7 ditë, kjo periudhë do të jetë më se e mjaftueshme për të marrë të gjitha pronat tuaja.


A kanë këto banja një fazë hëne?

Për fat të mirë këto banja nuk kanë një fazë hënore.

Ju mund t'i merrni ato në çdo ditë të javës dhe në çdo fazë të hënës.

Por nëse merrni faza e hënës në rënie do të ketë një efekt edhe më të madh tek ju, por nuk ka nevojë të prisni nëse kanë mbetur edhe pak ditë.

Ne rekomandojmë që nëse është një rast urgjent të bëni një dush dhe edhe nëse kanë mbetur më pak se 7 ditë që hëna në rënie ta marrë gjithsesi, është në rregull ta bëni çdo 7 ditë, thjesht nuk keni nevojë ta bëni. nëse nuk e ndjen nevojën për të.


A ka kundërindikacione banja me borzilok për dashuri?

Shumë njerëz na pyesin nëse banjat kanë kundërindikacione, pra nëse kanë efekte anësore.

Fatmirësisht, siç e shihni, të gjitha janë bërë me përbërës 100% natyralë, kështu që nuk kanë asnjë lloj kundërindikacioni.

Megjithatë, ju rekomandojmë të mos i merrni ato nëse jeni shtatzënë.

Gjithashtu ju rekomandojmë që të kontrolloni nëse jeni alergjik ndaj ndonjë prej përbërësve të përmendur në banjë, nëse jo, mos e merrni.


Tani që keni parë recetën më të fortë dhe më të fuqishme në banjë me borzilok për dashuri do MysticBr Unë mund t'ju uroj vetëm fat të mirë në këtë fazë të re të jetës suaj.

Më shumë banja:

97 Shpërndaje

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *