Kalo tek përmbajtja

banjë me trëndafil të kuq

54 Shpërndaje

O banjë me trëndafil të kuq për të tërhequr meshkujt ka fituar popullaritet ditë pas dite për shkak të fuqisë së saj të madhe joshëse.

banjë me trëndafil të kuq

Nëpërmjet fuqisë suaj do të keni aftësinë për të tërhequr një mashkull specifik ose disa meshkuj.

Që kjo të ndodhë, ju vetëm duhet të bëni gjithçka siç duhet, siç do t'ju mësojmë gjatë këtij artikulli.

Fuqia e petaleve është e pabesueshme, thjesht përgatitini ato në mënyrën e duhur.

Nëse dëshironi të pushtoni, lidhni dhe madje joshni çdo lloj mashkulli, besoni se nuk ka ritual më të fuqishëm.


Për çfarë shërben banja me trëndafil të kuq?

Trëndafilat janë një nga simbolet më të forta që lidhen me dashurinë, veçanërisht ato të kuqe.

Në këtë rast, kjo banjë do të shërbejë pikërisht për këtë, për dashuri.

Ne do t'ju mësojmë dy receta të ndryshme gjatë këtij artikulli, njëra prej tyre joshëse për meshkujt në përgjithësi dhe tjetra për. josh dhe pushto një njeri në mënyrë specifike.

Ajo që do të bëjë banja me trëndafila të kuq për të tërhequr meshkujt është vetëm kaq… Tërhiqni dhe pushtoni meshkujt.

Ata do të fillojnë të shohin pikat tuaja më të mira, do të vlerësojnë më mirë pikat tuaja të forta dhe do të injorojnë më shpejt të metat tuaja.

Përveç kësaj, ata do të fillojnë të ndjejnë një intimitet më të madh intim, si dhe një tërheqje të pangushëllueshme për ju.

Kombinimi i trëndafilave me përbërës të tjerë tërheqës formon një banjë të pabesueshme të aftë për të për të dominuar e josh ndonjë mashkull.


Ambienti perfekt për këto banja

Ambient për banjat
Paqe dhe qetësi

Përpara se të dini se si të bëni një banjë me trëndafil të kuq për të tërhequr meshkujt, duhet të mësoni disa gjëra rreth përgatitjes së ambientit.

Ambienti është vendi ku do të bëni dush.

Ne ju rekomandojmë të zgjidhni një ditë të javës kur të jetë vetëm në shtëpi.

Në këtë mënyrë do të mund ta merrni recetën pa ndërhyrje nga askush, pa zhurmë apo konfuzion.

Duhet të jeni plotësisht të fokusuar në banjë, ai nuk duhet dhe nuk mund të shpërqendrohet.

Për më tepër, ne e rekomandojmë atë mbyllni të gjitha dyert dhe të gjitha dritaret, në këtë mënyrë do të parandaloni hyrjen e energjive të këqija dhe lëngjeve të këqija në shtëpinë tuaj.

Sa i përket fazës së hënës, ajo mund të jetë çdo sipas zgjedhjes suaj dhe e njëjta gjë vlen edhe për ditën e javës.

Tani që e dini se cili është ambienti perfekt, mund të kaloni te receta e fortë!


Banja me trëndafil të kuq për të tërhequr meshkujt

Banja me trëndafil të kuq për të tërhequr meshkujt
Trëndafila të kuq

Filluam me banjën e përgjithshme për të tërhequr disa burra dhe për të tërhequr sytë e të tjerëve.

Shërben për t'ju bërë më të njohur dhe më të dëshiruar në komunitet.

Nëse dëshironi të bëheni më të “famshëm” mes meshkujve, t'i bëni ata më të çmendur dhe t'i bëni ata t'ju vlerësojnë më shumë, kjo është banja e duhur.

Në thelb do të krijojë një lloj rrethi vëmendjeje rreth jush, kudo që të shkoni, do të jetë gjithmonë dikush që ju shikon.

Përgatitja dhe mënyra e marrjes

Është e lehtë për të kryer dhe bërë këtë dush. Pasi të keni përgatitur ambientin, mjafton të ndiqni hapat e treguar më poshtë.

  • 1 grusht petale trëndafili të kuq;
  • 3 lugë mjaltë;
  • 1 litër ujë.

Merrni një grusht petale të trëndafilit të kuq dhe hidhini në një enë bashkë me litër ujë.

Lëreni të pushojë për rreth 2 orë.

Në fund të kësaj kohe, kullojeni ujin dhe ruani petalet.

Hidhni ujin e vluar dhe shtoni mjaltin dhe lëreni të ziejë për 2 deri në 3 minuta.

Pasi të keni një përzierje homogjene, mund ta fikni zierjen.

Merrni ujin e banjës dhe petalet dhe çojeni në banjë, është koha për të bërë dush!

Së pari, merrni petalet e trëndafilave dhe përhapini ato në dyshemenë e banjës tuaj.

Kjo do të shërbejë për pastrimin e mjedisit dhe tërheqin lëngje të mira.

Pas kësaj, bëni banjën tuaj normale të higjienës dhe më pas derdhni ujin e marrë më parë nga shpatullat poshtë shumë ngadalë.

Mendoni gjërat e mira ndërsa derdhni atë ujë, mentalizoni burrat që shikojnë, dëshirojnë dhe duan të flasin me ju.

Në fund mund të pastroni dhe visheni normalisht.

Kjo banjë me trëndafila të kuq me mjaltë për të tërhequr meshkujt funksionon në çast, domethënë, thjesht merrni dhe filloni të ndjeni efektet menjëherë.

Recetën mund ta përsërisni çdo 7 ditë.


Banja me trëndafila të kuq në Pomba Gira – Atraksion specifik

Banja me trëndafil të kuq në Pomba Gira
Trëndafil i kuq

Pomba Gira është mbretëresha e dashurisë dhe joshjes.

Ajo njihet për aftësinë për të joshur, tërhequr dhe pushtuar çdo mashkull, madje edhe mbretërit e perandorive më të mëdha në botë.

Simpatitë dhe banjat e drejtuara ndaj saj kanë fuqi të jashtëzakonshme.

Nëpërmjet këtij rituali ne do të kombinojmë formën e Pomba Gira me forcën e trëndafilave të kuq tërhiqni një mashkull specifik tek ne.

Do të mësoni një banjë dhe një lutje për t'u falur gjatë banjës.

Përbërësit dhe përgatitja

Ndiqni të gjitha këshillat dhe lëreni këtë mashkull të hajë nga duart tuaja në çast, nuk keni pse të prisni as rezultatet!

  • 1 grusht petale trëndafili të kuq;
  • 3 lugë mjaltë;
  • Letër dhe stilolaps;
  • 2 litra ujë.

Filloni duke shkruar emrin e personit që doni në pjesën e përparme të letrës dhe emrin tuaj në anën e pasme.

Mund të jetë emri i plotë, mbiemri ose mbiemri.

Pasi të jetë bërë kjo, zhytni letrën dhe petalet në një tas me 2 litra ujë.

Lëreni të pushojë për 2 orë dhe pas kësaj kohe kullojeni të gjithë përzierjen.

Letra mund të hidhet dhe petalet duhet të mbahen.

Vërini ujin nga përzierja e trëndafilave dhe letrës të vlojë dhe shtoni 3 lugë mjaltë.

Lëreni të ziejë për 2 deri në 3 minuta dhe pas kësaj mund ta fikni zierjen.

Prisni derisa uji të jetë në një temperaturë të këndshme dhe filloni të bëni dush menjëherë!

Së pari, ju duhet të përhapni petalet e trëndafilit të kuq në të gjithë dyshemenë e banjës tuaj.

Më pas bëni një dush të higjienës personale.

Tani merrni ujin e përftuar më herët dhe hidheni nga supet poshtë shumë ngadalë dhe gradualisht.

Ndërsa derdhni ujin, do t'ju duhet të thoni fjalët e mëposhtme:

Pomba Gira, e fuqishme nga të gjithë të fuqishmit, përdor fuqinë e kësaj banje dhe këtyre trëndafilave për të bërë filanin të më shikojë si kurrë më parë. Të lë të tërhequr, joshur dhe plotësisht të dashuruar me mua!

Pasi të bëhet kjo, mund ta thani trupin dhe të visheni normalisht.

Ka mbaruar banja me trëndafila të kuq në Pomba Gira.

Thjesht ndërveproni me të dashurin dhe kontrolloni rezultatet!


A ka kundërindikacione banja me trëndafil të kuq?

Ka banja më të forta se të tjerat, gjithçka varet nga përbërësit që i përbëjnë ato.

Në këtë rast, banjat me trëndafil të kuq përdorin vetëm përbërës natyralë dhe jashtëzakonisht të thjeshtë, kështu që nuk do të duhet të shqetësoheni për efektet anësore.

Ne rekomandojmë vetëm kujdes nëse jeni shtatzënë, me gji ose nëse jeni në periudhën tuaj.

Këto janë të vetmet situata në të cilat nuk duhet të merrni asnjë nga këto receta.

Përveç kësaj, ju mund t'i përdorni dhe abuzoni me të gjitha pa asnjë problem.


Më shumë banja:

Shijoni të fuqishmit banjë me trëndafil të kuq për të tërhequr meshkujt së bashku me ndihmën e mjaltit dhe Pomba Gira.

Vlen të kujtohet se ju mund të bëni të dyja banjat, për këtë ju duhet të lini vetëm 1 ditë interval midis secilës.

Fat i mirë në jetën tuaj të re të dashurisë!

<< Kthehu te MysticBr

54 Shpërndaje

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Komentet (4)

Avatar

Sepse nuk duhet ta merrni kur jeni ne menstruacione... e kam marr dhe nuk e kam ditur..

përgjigje
Ese

Mund të mos funksionojë Karla, por mos u shqetëso, kthehu ta marrësh atë jashtë menstruacioneve.

përgjigje
Avatar

Pas banjës me petalet në dysheme, çfarë të bëj me to?

përgjigje
Ese

Mund ta hidhni Trëndafilin.

përgjigje