Kalo tek përmbajtja

Banjë për të tërhequr të dashurin

19 Shpërndaje

Kërkimi për një të mirë banjë për të tërhequr të dashurin mund të duhen orë dhe madje ditë.

Banjë për të tërhequr të dashurin

Këto lloj banjosh mistike ende nuk janë shumë të pranishme në internet dhe pikërisht për këtë kemi vendosur të bëjmë këtë artikull të fuqishëm.

Marrja e dashurisë nuk është gjithmonë e lehtë, ndonjëherë personi i dashur nuk kujdeset për ne, nuk e di se ai na pëlqen ose është thjesht budalla dhe vazhdon të largohet.

E dimë që vuajtja për dashurinë është e ndërlikuar, ndaj vendosëm t'ju tregojmë 3 banja të forta për të zgjidhur këtë problem.

Bëjmë banjo për të martuarit, për të dashurit apo për ata persona që nuk kanë pasur kurrë marrëdhënie me dashurinë e tyre.

Nëse problemi juaj është duke tërhequr vëmendjen, dashurinë dhe lidhjen e dikujt, mund të jeni të sigurt se do të zgjidhet.


Çfarë dobie ka banja për të tërhequr të dashurin

Ndonjëherë ne i paraqesim banjat për një qëllim dhe ato kanë dhjetëra qëllime të tjera.

Ne do të vazhdojmë të shpjegojmë qëllimin kryesor të të gjitha banjove të paraqitura në këtë artikull.

do të shërbejë për tërheq vëmendjenTek zgjojë dashurinë dhe dëshpërimin brenda personit që ju zgjidhni ose brenda zemrave të të gjithë burrave përreth jush.

Në thelb ajo do të shërbejë si një formë tërheqjeje që asnjë mashkull nuk mund t'i shpëtojë.

Imagjinoni që burri juaj ka ikur shumë nga shtëpia dhe nuk qëndron në shtëpi... Ju merrni një banjë me trëndafil për të tërhequr të dashurin dhe mund të jeni të sigurt se ai do të jetë shumë më i gatshëm të jetë pranë jush.

Tani imagjinoni që nuk keni një mashkull që ju shikon, thjesht bëni një dush për të tërhequr të dashurin tuaj me barishte dhe do të shihni që do të filloni të të shikojnë kudo që të shkosh.

Siç mund ta keni vënë re, këto banja mund të kenë qëllime të ndryshme, por të gjitha kanë të bëjnë me Amor, tërheqje e ankorim.

Ne kemi në dispozicionin tuaj 3 banja më poshtë, secila për një qëllim dhe me përbërës të ndryshëm, lexoni dobinë e secilit dhe vëreni në praktikë sa më shpejt të jetë e mundur!


Banja me kanellë për të tërhequr të dashurin

Banja me kanellë për të tërhequr të dashurin
shkopinj kanelle

Kanella ka rezultuar të jetë jashtëzakonisht e fuqishme në botën mistike.

Është përdorur gjerësisht për banjot, për simpatitë dhe madje edhe për të bërë oferta për perënditë dhe Orixás.

Ajo që pak njerëz dinë është se ajo është në gjendje të bëjë një banjë për të tërhequr të dashurin në një mënyrë të pabesueshme.

Kjo banjë do të shërbejë ju bëjnë më tërheqës dhe në këtë mënyrë tërheqin më shumë sy, sidomos ai mashkull që ju pëlqen shumë.

Përshtatet me burrin, të dashurin ose dikë që ju intereson.

E rëndësishme është të bëni një banjë dhe të përpiqeni të jetoni më shumë me atë person në mënyrë që banja t'i arrijë.

Shikoni të gjithë procedurën më poshtë:

  • 3 shkopinj kanelle;
  • 2 litra ujë;
  • Pak rozmarinë (sipas dëshirës).

Përgatitja e kësaj banje të fuqishme për të tërhequr të dashurin tuaj është tepër e thjeshtë.

Ne duam të fillojmë duke ju bërë të ditur se nëse nuk keni 3 shkopinj kanelle, mund të përdorni 3 lugë pluhur kanelle.

Duke e sqaruar këtë, mund të filloni duke hedhur 2 litra ujë të vluar, sapo uji të vlojë shtoni 3 shkopinjtë/lugët kanellë dhe përzieni shumë mirë.

Nëse dëshironi, mund të shtoni pak rozmarinë, është opsionale, por neve na pëlqen ta vendosim praktikisht në çdo banjë, sepse siguron mirëqenie.

Thjesht lëreni të vlojë për rreth 5 minuta dhe më pas lëreni të ftohet. Banja ftohet dhe është gati për t'u marrë!

Ne e duam këtë banjë me kanellë për tërheqje pasi mund të merret kurdo dhe ku të dëshironi! Ju vetëm duhet të bëni një dush normal higjienik fillimisht dhe më pas derdhni të gjithë përzierjen nga supet tuaja poshtë.

Ne ju rekomandojmë ta lini trupin tuaj të thahet natyrshëm pas kësaj dhe të mos vishni rroba të errëta në fund.

Pasi të keni përgatitur dhe bërë banjën e fuqishme, mund të filloni të ndjeni efektet menjëherë!

Ne ju rekomandojmë atë përsëriteni këtë procedurë çdo 7 ditë, kjo kohë do të jetë më se e mjaftueshme për të filluar të shihni përmirësime në tërheqjen dhe joshjen tuaj.

Po shijoni të gjitha banjot për të tërhequr të dashurin? Nuk ndalemi me kaq, shikoni një tjetër më poshtë!


Banja me trëndafila për të tërhequr të dashurin

Banja me trëndafila për të tërhequr të dashurin
trëndafili i kuq dhe i bardhë

As trëndafila janë një nga simbolet kryesore të dashurisë, veçanërisht ato të kuqe.

Ne na pëlqen t'i përdorim ato në banjat e tërheqjes personale intime, domethënë për ata njerëz që janë tashmë me burra, qofshin ata burra, të dashur apo miq.

Me këtë në mendje, vendosëm të publikonim një banjë të fuqishme me trëndafila për të tërhequr të dashurin në vetëm pak ditë.

Efektet do të jenë praktikisht të menjëhershme pas banjës së parë.

Personi që doni do të jetë më i tërhequr nga ju., kryesisht në mënyrë intime.

Bëhuni gati për një rritje të papritur të dëshirës intime.

Shikoni të gjithë procedurën më poshtë:

  • 1 trëndafil i kuq;
  • 2 litra ujë.

Mund ta keni vënë re se janë vetëm 2 përbërës të thjeshtë, por mos u shqetësoni sepse ndonjëherë thjeshtësia është gjëja më e mirë që kemi!

Për të përgatitur këtë banjë për të tërhequr shpejt të dashurin tuaj, mundësisht brenda 24 orëve, duhet të hiqni të gjitha petalet e trëndafilit të kuq.

Më pas vendosini të gjitha të ziejnë për 10 minuta në 2 litra ujë.

Përfundoni duke e lënë të ftohet dhe duke e kulluar masën, por mos i hidhni petalet e trëndafilit!

Së pari, merrni petalet e trëndafilave të kuq dhe përhapini ato në dyshemenë e banjës tuaj, kjo do të tërheqë lëngje pozitive tërheqëse.

Pas kësaj, bëni fillimisht një banjë të thjeshtë higjienike dhe më pas derdhni ujin e marrë më parë nga shpatullat poshtë shumë ngadalë, ndërkohë që mendon personin e dashur duke ju puthur shumë ngadalë dhe me shumë dashuri.

Pasi të mbarojë uji, lëreni trupin tuaj të thahet natyrshëm dhe shijoni përfitimet e mëdha të këtij banjo!

Ashtu si banja për të tërhequr të dashurin e mësipërm, edhe ajo duhet të bëhet çdo 7 ditë.

Duhet ta kryeni vetëm 1 muaj, pra 4 herë.

Kjo do të jetë më se e mjaftueshme për këtë. banjë për të tërhequr dashurinë zgjoni të gjitha ndjenjat e dëshirës dhe joshjes brenda partnerit tuaj!


Banjë për të tërhequr të dashurin në barishte

Banjë për të tërhequr të dashurin në barishte
barishte për banjë

Shumë gra kanë vetëbesim të ulët për shkak të mungesës së interesit nga ana e burrave.

Për fat të mirë, në ditët e sotme gjithçka është e mundur përmes banjove të shkarkimit dhe botës mistike dhe përmes një banjoje bimore mund të tërheqim më shumë shikime, më shumë vëmendje dhe akoma më shumë thirrje dhe mesazhe nga meshkujt.

Ne vendosëm të përfshinim këtë banjë të fuqishme për shkak të fuqive të saj të mirëqenies të lidhura me fuqitë e bukurisë.

Ai do t'ju bëjë më të bukur në sytë e burrave dhe shko rrisni vetëvlerësimin tuaj.

Nëse mendoni se keni nevojë për pak ndihmë për të qenë të lumtur në dashuri, mos prisni më, përfitoni nga fuqitë tuaja të mëdha.

Shikoni të gjithë procedurën më poshtë:

  • 7 petale trëndafili të bardhë;
  • 1 degë rozmarinë jeshile;
  • 1 degë rue;
  • 1 lule kamomili;
  • 2 litra ujë.

Filloni banjën për të tërhequr të dashurin me barishte duke i hedhur 2 litra ujë të vluar.

Pas kësaj shtoni të gjithë përbërësit, mund të shtoni 1 në të njëjtën kohë.

Lërini të ziejnë të gjitha së bashku për të paktën 10 minuta dhe më pas mund dhe duhet ta hiqni nga zjarri.

Prisni derisa gjithçka të ftohet dhe kullojeni dhe përzieni duke lënë vetëm ujin dhe të gjithë përbërësit e mbetur hidhini në koshin e plehrave sepse puna juaj tashmë ka përfunduar.

Tani thjesht bëni një banjë të fuqishme për të tërhequr burra ose gra.

Marrja e këtij dush është praktikisht e njëjtë me të gjithë të tjerët.

Mjafton që fillimisht të bëni një dush të thjeshtë dhe më pas të derdhni përzierjen e përftuar më parë nga supet poshtë.

Lëreni veten të thahet natyrshëm dhe shijoni të gjitha përfitimet e banjës bimore për tërheqje, joshje dhe pasion.

Thjesht duhet të përsërisni banjën çdo 15 ditë për një periudhë të pacaktuar, domethënë është në rregull ta bëni atë për muaj dhe muaj.


Më shumë banja:

Shfrytëzoni fuqinë e madhe të banjë për të tërhequr të dashurin, qoftë burrë, grua, bashkëshort, i dashur apo i dashur.

Përdorni barishte, kanellë dhe trëndafila në mënyrën më të mirë për të përmirësuar jetën tuaj përmes botës mistike.

Mos harroni kurrë të keni shumë besim gjatë gjithë procesit të larjes, vetëm kështu do të merrni rezultate të shkëlqyera!

<< Kthehu te MysticBr

Tabela e përmbajtjes

19 Shpërndaje

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *